Mutlu ve Güvenli gida

thumb
Hakkımızda

Biz uluslararası düzeyde bir çok ülkeye ihracat yapan bir firmayız

icon

Mutlu Aile Şirketi Helva, susam ve Zeytin yağıüretimi alanında lider bir Suriye firmasıdır. Bu alanda kurulan ilk Suriyeli şirketlerden biridir ve yetmiş yılı aşkın deneyime sahiptir. Şirket, 2015 yılında Türkiye'nin Mersin ilinde kurulmuş olup, Türkiye'de kurulan ilk Suriyeli şirketlerden biridir.

Güvenliği Gıda Ortaklığı

%100 saf susam tohumlarından (Zemmo tahin), helvadan (kraliyet ailesinin tatlılığı, antep fıstığı ve fındıklı sade ve tatlı) tahin üretiminde uzmanlaşmıştır.

Taze ve Organik Gıda

%100 Saf ve doğal Zeytin yağlar ile sağlığınızı korur.

seal

Bahçe Bakımı

Zeytin ağacı bakımı oldukça zahmetsizdir. Her yıl ocak ve mart ayları arası gübreleme, zeytin verimi için iyi olacaktır. Kurak yaz döneminde sulama ile daha verimli zeytinler elde edebilirsiniz. En ideal yöntem damlama ile sulama olacaktır.

Ürün Kalitesi

Şirket, üretim kalitesi ve çeşitlerinin Türkiye yerel pazarındaki popülaritesi ile karakterizedir. Şirketin ürünleri, insanların büyük bir yüzdesi için kahvaltı ve yemek masalarının sürekli misafiridir ve ayrıca toplumda büyük bir üne sahiptir.

Mutlu Müşteri

Zimmo ve Kraliyet Ailesi, Avrupa ve Rusya pazarında, Amerika Birleşik Devletleri ve Suudi Arabistan'da mevcuttur. Şirket, üretim kalitesi ve çeşitlerinin Türkiye yerel pazarındaki popülaritesi ile karakterizedir.

Ödüller Kazanın

2009 yılında için uluslararası kalite sertifikası olan IZO ZERT 90001'i almıştır. Happy Family Company ayrıca FDA'ya 13224787336 numarası ile kayıtlıdır.

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Özel Destek ve Bakım Organik Çiftlik Ajansı

icon

Doğal Gıda Sağlayın

Zeytinyağı, tüm vücudumuzu temizlemekle görevli olan karaciğeri temizleyen bir yağ türüdür. Bu da; vücudumuzdaki toksinleri en hızlı şekilde uzaklaştırmamızı sağlamaktadır.

Susamın Mucizevi Etkisi

Helvanın Faydaları, Helva esas olarak tahin, çöven ve şekerden yapılır. Helva içerisindeki çöven sayesinde bulaşıcı hastalıklardan insanı arındırır. Tahin susamdan yapılır.

Üretim Tesisimiz

Üretim hattına yeni çeşitler eklemekle ilgilenen Mutlu Aile Şirketi, tahin ve helva üretiminde Türkiye'de bir numaralı firma olarak size hizmetleri sunmayı hedeflemektedir.

Yarım Asır'dan gelen Deneyim ve Tücrebe...

Türkiye'nin Mersin ilinde kurulmuş olup, Türkiye'de kurulan ilk Suriyeli şirketlerden biridir. Şirket yasal olarak lisanslıdır ticaret ve sanayi sicilinde resmi olarak kayıtlıdır. %100 saf susam tohumlarından (Zemmo tahin), helvadan (kraliyet ailesinin tatlılığı, antep fıstığı ve fındıklı sade ve tatlı) tahin üretiminde uzmanlaşmıştır.
2009 yılında için uluslararası kalite sertifikası olan IZO ZERT 90001'i almıştır. Happy Family Company ayrıca FDA'ya 13224787336 numarası ile kayıtlıdır. Zimmo ve Kraliyet Ailesi, Avrupa ve Rusya pazarında, Amerika Birleşik Devletleri ve Suudi Arabistan'da mevcuttur.
Şirket, üretim kalitesi ve çeşitlerinin Türkiye yerel pazarındaki popülaritesi ile karakterizedir. Şirketin ürünleri, insanların büyük bir yüzdesi için kahvaltı ve yemek masalarının sürekli misafiridir ve ayrıca toplumda büyük bir üne sahiptir. Ürünlerini sürekli geliştirmek ve üretim hattına yeni çeşitler eklemekle ilgilenen Mutlu Aile Şirketi, tahin ve helva üretiminde Türkiye'de bir numaralı firma olarak kalabilmek için siz değerli müşterilerine en iyi teklifleri ve hizmetleri sunmayı hedeflemektedir.
brand
brand
brand
brand
brand
brand
brand
brand
brand
brand

Bize Ulaşın

Sorunuz varsa bizimle iletişime geçin

Adresimiz:

Sarıibrahimli Mah. Kızılyaka KM Evl, 33/A, Akdeniz / Mersin